Dom O nas

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

Profil firmy
Pekin HONKON Technologies Co.ltd, założony w 1998 roku, do tej pory mamy 20-letnią historię. Pierwszy laser z przełączanym Q i Yag, który służy do usuwania zmian tatuaży i pigmentów w Azji, jest badany i produkowany przez naszą firmę.
Obecnie dysponujemy ponad 150 modelami medycznego sprzętu estetycznego, który obejmuje 12 rodzajów zabiegów na skórze i 4 rodzaje pielęgnacji ciała, w tym: laser diodowy do usuwania owłosienia, laser Q-Switch i laser YAG do zmian tatuaży i pigmentów, laser frakcyjny CO2 dla blizny i odnawianie skóry, hifu do liftingu skóry itp. technologie.
Jesteśmy także największym producentem w Azji, z 3 centrami badawczo-rozwojowymi i 3 fabrykami, zatrudniającymi ponad 1000 pracowników. W Azji mamy 10 oddziałów w Beijng, Kantonie, HONGKONG, Filipinach i tak dalej.
Poza tym jesteśmy najwcześniejszą firmą, która rozpoczyna szkolenie medyczne od 2012 roku. Przeprowadziliśmy 200 sesji szkoleń z zakresu estetyki medycznej, a 20000 właścicieli salonów i klinik przeszkoliło się w naszej akademii. Ponadto powstało około 2000 najlepszych ośrodków laserowych, a 10000 stażystów zostaje profesjonalnymi terapeutami laserowymi po szkoleniu.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W grudniu 2002 roku HONKON Group - będzie pierwszą krajową technologią antywibracyjną dla lasera YAG, a pierwsza firma wykonała najlżejszy uchwyt w Chinach

W styczniu 2003 r., Pierwsza aplikacja „Q-Switch” HONKON Group z laserem ND.YAG, pozwoliła uniknąć problemów związanych ze zmianą zatrucia za pomocą skrzynki przełączania paliwa, rozpoczynając rewolucję technologiczną dla maszyny laserowej.

W styczniu 2003 r. Niezależny od koncernu HONKON twórca najmniejszego i najlżejszego na świecie lasera do obróbki pigmentu (maszyna laserowa fortutoo) - Xiao Liang Fei, popularny na całym świecie.

W czerwcu 2003 roku ekskluzywna technologia IPL grupy HONKON i wprowadzenie tej technologii do leczenia, jak dotąd technologia ta ma naprawdę tylko jednego chińskiego producenta IPL.

W sierpniu 2003 r. Grupa HONKON - utworzyła „dział techniczny”, który jest pierwszym specjalnie dla klientów krajowych po sprzedaży technik i wskazówek firmy.

W marcu 2004 roku grupa niezależnych badań i rozwoju „Franz” lekkich kosmetyków do pielęgnacji skóry HONKON.

W sierpniu 2004 r. Wprowadzenie technologii mikrobamów z Japonii w Grupie HONKON, ich zastosowanie w dziedzinie biustu, stworzyło precedens, uruchamiając ludzki popiersie historię rewolucji wstrząsającej ziemią.

W styczniu 2005 r. HONKON Group będzie ceramiczną technologią laserową YAG opartą na odbiciu rozproszonym, która znacznie poprawi wydajność lasera, a średnia długość życia zwiększy się o trzy do pięciu lat.

W marcu 2005 roku grupa HONKON opracowała pierwszy na świecie uniwersalny system GMF do optycznego piękna. W tym samym czasie wejdź na rynek odchudzający, wyłączne badania i rozwój nowej generacji odchudzania - diety o szerokim spektrum, nauki, zdrowia, przyjemności, fizjoterapii, popularnej na świecie.

W czerwcu 2006 roku firma HONKON Group opracowała nową generację technologii IPL + E i nadała światło technologii RF, całkowicie rozwiązując głębokie zmarszczki, plamy skórne, jasne kosmetyki i problemy z leczeniem

.

W czerwcu 2006 roku grupa HONKON wprowadziła na rynek najbardziej wyrafinowane piękno wody z tlenem, jej naukę, zdrowie, naturalny obieg, rozpoczynając rewolucję piękności zamiast tradycyjnego piękna ręcznego.

W grudniu 2006 r. Atak uderzeniowy HONKON Group, niezależnie opracowany szereg produktów elektrycznych zamrażania RF, automatyczna kontrola temperatury i wyposażone w różne głowy, leczenie bezpieczeństwa, środowisko, szybki, ważność przeludnionych, długotrwałych zmarszczek, specjalne działa rozpuszczonym tłuszczem, łatwo działa przeciwstarzeniowo.

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : HONKON

Ilość pracowników : 1000~1500

Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-9,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż