Chiny Q Switched Nd YAG Laser producent

Użytkowanie domu Przenośna wibracja Anti-Aging Eye Care Masażer Beauty Machine

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HONKON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: SD-DR04
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw/zestawy
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe lub aluminiowe
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie

Szczegóły informacji

Moc wejściowa: 2W Nazwa produktu: Eye Beauty Machine
Intensywność wibracji: 1 ~ 2 pliki regulowane Temperatura pracy: 10 30 -30 ℃
bateria litowa: 840 mAh

opis produktu

Użytki domowe Elektryczne termiczne Usuń zmarszczki Ciemne cienie Opuchlizna Masażer oczu / Wibracje Import Eye Beauty Machine

Specyfikacja


Imię Eye Beauty Machine
Model SD-DR04
Moc wejściowa 2W
Intensywność wibracji 1 ~ 2 pliki regulowane
temperatura pracy 10 30 -30 ℃

Cecha


w 100% nowe i w wysokiej jakości
1. Reliefowa Fatique Eye
2. Zmarszczek pod oczy
3. Dokręć skórę twarzy
4. Wycofaj torbę na oko / koło podbite oko
5. Pomóż skorygować krótkowzroczność
6. Pozwól esencji surowicy szybciej wchłonąć przez skórę
7. Masowanie twarzy

Teoria


Import:

Importuj (prąd Jia Pennsylvania) przez instrument do dłoni i części skóry tworzących pętlę prądową, głębokie odżywianie i składniki aktywne do produktów do pielęgnacji skóry, blokując naturalną warstwę barierową od większości składników odżywczych do unikaj, aby skóra była w 100% nawilżona.

Gorący kompres:

Dzięki gorącemu kompresowi niech skóra ma niewielkie ciepło, zmienia się temperatura skóry, pobudza krążenie krwi, przyspiesza skórę w celu poprawy ludzkiego pola fizjologicznego, Nowa zastępuje starą. usuwanie tłuszczu, detoksykacja. Kompaktowy i inny efekt pielęgnacyjny, dzięki któremu skóra zachowuje pierwotny stan.

Wibracja:

Urządzenie jest wyposażone w funkcję masażu wibracyjnego o maksymalnej prędkości 8000 minut / minutę i ma dwa poziomy ustawień siły. Pełna wibracja, możesz masować skórę sam, pielęgnować, zwartą skórę wokół oka, promować krążenie krwi, przyspieszać wypływ substancji toksycznych

Więcej produktów


2.jpg

informacje o firmie


2-2.jpg

Rozpoczął się producent sprzętu kosmetycznego do użytku domowego, Perfect skin od SIDEY. Twój ekspert od urody, aby zapewnić Ci radość z piękna. Przyrząd do pielęgnacji urody produkowany przez naszą firmę (Liao Ning SIDEY Electro-optical Technologies Co., Ltd). Nasze produkty były stale ulepszane i aktualizowane.

Liao Ning SIDEY Electro-optical Technologies Co., Ltd jest marką urządzeń gospodarstwa domowego. Nasze produkty obejmują LED Microlight do pielęgnacji twarzy, LED Microlight do pielęgnacji stóp i dłoni, upiększania piersi, użytku domowego Diode Laser do usuwania włosów, Virginal care series, Seria do modelowania sylwetki, seria Pielęgnacja twarzy, CAVI i tak dalej dla serii szesnastu, które mają ponad sto produktów. Liao Ning SIDEY Elektrooptyczne technologie Co., Ltd koncentrują się na produkcji, marketingu i serwisowaniu w linii kosmetyków domowych coraz więcej lat . Nasze produkty obejmują pełną gamę urządzeń kosmetycznych dla gospodarstw domowych i urządzeń kosmetycznych SEDEY coraz bardziej popularnych na świecie. Liao Ning SIDEY Elektrooptyczne technologie Co., Ltd z siedzibą w Liaoning w Chinach. Produkty były stale ulepszane i aktualizowane dzięki informacjom zwrotnym od klientów o najnowszym trendu na świecie i ciągłym innowacjom z zewnątrz. Dzięki przewodnictwu „Science Creates Beauty”, SIDEY pozostanie wiodącym producentem w branży urządzeń medycznych i estetycznych, nigdy nie przestanie ulepszać naszej technologii i zapewnia dobrą obsługę na całym świecie.

Obietnica


„Klient ma zawsze rację i nadal zapewnia obsługę najwyższej klasy” - to zasada obsługi posprzedażnej naszej firmy. Utworzono niezależny dział obsługi technicznej, który ma profesjonalny zespół dla klientów do rozwiązania problemy techniczne i kliniczne w dowolnym momencie. Specjaliści z niektórych znanych szpitali i specjalistów ds. Pielęgnacji skóry zostali specjalnie zatrzymani w celu rozwiązywania problemów technicznych i dostarczania klientom bardziej wartościowych technologii naukowych. Ponadto regularnie organizowane są krajowe spotkania na dużą skalę w celu dostarczenia klientom zaawansowanych technologii kosmetycznych i medycznych, informacji o produktach światowej klasy.

Jak serwisować


A. Po zakupie wyślemy instruktorów technicznych w celu zapewnienia bezpłatnych usług szkoleniowych;
B. Regularna usługa telefoniczna jest dostępna w dowolnym momencie, aby pomóc w rozwiązaniu napotkanych problemów technicznych;
C. Oprócz kontaktu telefonicznego, możesz również odwiedzić naszą stronę internetową, aby pobrać odpowiednie informacje techniczne w dowolnym momencie.

Podstawowe usługi


1, może kupić 1 zestaw do zamówienia testowego.
2, 24 godziny online, możesz szybko odpowiedzieć.
3, Odbierz mnie do naszej fabryki i wróć.
4, Mają wiele stylów PIĘKNO WYPOSAŻENIE, masz wystarczający wybór.
5, Krótki czas produkcji i dostawa.
6, Kontrola jakości.

Usługi niestandardowe


1, Posiadamy własny dział badań i rozwoju, aby co miesiąc produkować nowe maszyny.
2, Mamy zespół inspekcyjny, aby dobrze sprawdzić i kontrolować jakość.
3, Do pakowania i załadunku akceptujemy wymagania klientów.

Usługi po sprzedaży


Gdy klienci otrzymują towar, jeśli jakiekolwiek problemy z jakością, pls skontaktuj się z nami swobodnie.
Porozmawiamy o tym, abyś był zadowolony.
I nigdy nie pozwolimy, aby to się stało następnym razem.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych