Dom ProduktyLaser frakcyjny ze szkła erbowego

Laser frakcyjny ze szkłem erbowym 30W do usuwania skóry z pigmentacji

Orzecznictwo
dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż
dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż
Opinie klientów
Maszyna wyszczuplająca jest bardzo skuteczna. Szybko zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko na twarzy, ale także na ciele.

—— Andrey - Bułgaria

80ффект 808XF после первой процедуры уже заметен.

—— Александр

Dobry projekt, dobra organizacja, możliwość słuchania klienta

—— Ivan - Szwajcar

Im Online Czat teraz

Laser frakcyjny ze szkłem erbowym 30W do usuwania skóry z pigmentacji

Chiny Laser frakcyjny ze szkłem erbowym 30W do usuwania skóry z pigmentacji dostawca

Duży Obraz :  Laser frakcyjny ze szkłem erbowym 30W do usuwania skóry z pigmentacji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: HONKON
Orzecznictwo: Medical CE
Numer modelu: YILIYA-1550kk

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw/zestawy
Szczegóły pakowania: Aluminium
Czas dostawy: 10-15 dya robocza
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 Set / Sets per Month
Port: Pekin lub Szanghaj
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Długość fali: Laser 1550nm Funkcja: Laser dużych porów, laser trądzikowy, laser bliznowaty
Funkcja: laser światłowodowy Moc impulsu: 30W
Jakość wiązki: Laser TEM Rozmiar plamki: 50um

Frakcyjny sprzęt laserowy 1550nm do usuwania pigmentacji w maszynach do obróbki skóryTEORIA LECZENIA

Laser frakcyjny er: szkło bium przyjmuje laser światłowodowy o długości fali 1550 nm i instaluje CPG, który jest umieszczony na wyjściu skanowania matrycy, emitując plamę 50um-80um przez soczewkę o wysokiej ostrości. Docelową tkanką jest woda w skórze właściwej, tworząc bezpośrednio matrycowe dziury (0,12 mm) wokół penetracji ogniska. Głębokość penetracji tych małych plam wynosi około 2 mm. W tym momencie normalne tkanki otaczające maleńkie dziury generują mostki cieplne, które rozpoczynają reakcję rehabilitacji ran i efekty termiczne między szalikiem a tkankami skóry, a następnie doświadczają fazy zapalnej, fazy proliferacji, fazy przebudowy. Balsam kosmetyczny można nałożyć na ranę w celu rehabilitacji godzinę po podrażnieniu.

Laser frakcyjny wnika w skórę i tworzy małe kanały termiczne. Stwarza to pewien efekt ablacyjny i termiczny tylko na tych kanałach (mikrouszkodzenie) bez uszkodzenia otaczającej tkanki. Tkanki otaczające mikrourazy (około 15-20% leczonego obszaru) rozpoczynają proces gojenia. W miarę przemodelowywania kolagenu skóra jest napięta, a blizny i zmiany pigmentowe również poprawione.
APLIKACJE

1. Zmarszczka
2. Ciemna i szorstka skóra
3. Miejsce na pigment
4. Duże pory
5. Nierówny koloryt skóry
6. Trądzik i bliznyZALETY

1, łączy laser frakcyjny 1550 i laser frakcyjny razem.

Laser frakcyjny 2, 1550 nm KING. CH działa na FITZPATRICK całą skórę bez żadnych komplikacji. Jest to najbezpieczniejszy frakcyjny system laserowy.

3, Z laserem frakcyjnym 1550 nm, KING. CH osiąga oczywisty wpływ na leczenie po przebarwieniu melasmy.

4, laser frakcyjny CO² ma tryb ciągłego impulsu, tryb ultra pulsacyjny i tryb ułamkowy. Tryb ułamkowy ma dobry efekt przeciwstarzeniowy. W połączeniu z laserem 1550 nm może całkowicie usunąć pigmenty.

5, w połączeniu z laserem frakcyjnym 1550 Erbium i laserem frakcyjnym CO², można uzyskać zarówno efekt przeciwstarzeniowy, jak i odbudowę skóry.

UCHWYT LECZENIA

1550kk wielu zalet ręki z laserem światłowodowym, rozmiar ogniskowej wynosi 50um, może wnikać głębiej w skórę, gęstość ogniskowej, liczbę ogniskowych, wzór skanowania i maskę skanującą można regulować,

WSTĘP HONKON:
Beijing HONKON Technologies Co., Ltd. jest wiodącym profesjonalnym producentem sprzętu medycznego i kosmetycznego , który od ponad 20 lat zajmuje się badaniami, projektowaniem, produkcją, dystrybucją i usługami w branży kosmetycznej .
Nasze produkty obejmują Skin Analyzer, Q-Switched Nd: YAG Laser, Laser diodowy Depilacja, Ultrapulse CO2 Fractional Laser, Er: Bium Glass Fractional Laser, HIFU Equipment, Liposonix HIFU Body Slimming System, Body Slimming & Shaping Series, Cryol i Polysis loss seria wagowa, seria RF i E-Light (IPL) , laser diodowy 980 do zmian naczyniowych, strumień wody i tlenu, maszyna do pielęgnacji wzrostu włosów, maszyna do ważenia wysokości BMI, maszyna do twarzy z mikropęcherzykami i urzą dzenia domowe. Większość naszych produktów została zatwierdzona przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) 9001, ISO 13485, CE93 / 42 / EWG, EMC, SFDA, TGA i FDA.
HONKON ma siedzibę w Pekinie w Chinach, o powierzchni fabryki 4768 metrów kwadratowych i ponad 600 sztabów. Mamy również dobrze zorganizowany i innowacyjny zespół badawczo-rozwojowy z 50 wykwalifikowanymi inżynierami, którzy zapewniają OEM i ODM, szkolenia, wsparcie technologiczne i kompleksową obsługę. HONKON to znana marka o wysokiej reputacji w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Australii. W ciągu prawie 19 lat rozwoju „ HONKON ” zyskał dobrą reputację i świadomość na rynku krajowym i zagranicznym.
HONKON zastosuje się do wskazówek „Science Creates Beauty” , wzmocni badania i rozwój produktów w branży urządzeń medycznych i estetycznych, zobowiązując się do obsługi wszystkich klientów w kraju i za granicą. W ciągu najbliższych pięciu lat będziemy dążyć do bycia najwyższej klasy dostawcą sprzętu medycznego i kosmetycznego o ulepszonych możliwościach samorozwoju, zaawansowanej technologii, zwiększonej wydajności zespołu i przyspieszonym cyklu rozwoju

Szczegóły kontaktu
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sheldon Peng

Tel: +8613811226837

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)