Dom Aktualności

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon

Orzecznictwo
dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż
dobra jakość Laser frakcyjny CO2 na sprzedaż
Opinie klientów
Maszyna wyszczuplająca jest bardzo skuteczna. Szybko zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko na twarzy, ale także na ciele.

—— Andrey - Bułgaria

80ффект 808XF после первой процедуры уже заметен.

—— Александр

Dobry projekt, dobra organizacja, możliwość słuchania klienta

—— Ivan - Szwajcar

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon
Data: 25 października 2019 r

Amerykański agent przybył do naszej fabryki w Pekinie i fabryki Hebei, pokazaliśmy naszą produkcję i produkty naszemu klientowi, ten klient pochodzi z Ameryki, mówią po hiszpańsku, ze zdjęcia, które widać, są piękne i przystojne, a nasz uroczy kierownik rynku amerykańskiego Resun poprowadź ich do odwiedzenia nas.

Od 15 lat specjalizują się w dostarczaniu maszyn do pielęgnacji urody w Nowym Jorku i na Florydzie, ściśle przestrzegają maszyn do pielęgnacji urody, jakości, kształtu itp. Tym razem chcą odwiedzić naszą maszynę do usuwania włosów z laserową diodą 3 długości fali, maszynę do odchudzania z wałkiem + próżnia + IR + RF, są bardzo zainteresowani naszymi modelami odchudzaniaⅢ +, Supreme ICE KK,

Z ich zapytań, szkolenie i certyfikacja są bardzo ważne, zapewniamy szkolenie agentów, może być online lub offline, to znaczy, że twarzą w twarz jest w porządku, agenci mogą tu przyjechać, lub możemy pójść z agentami, aby przeszkolić personel kliniczny, możemy agenci promiss będą mogli prowadzić szkolenia dla swoich klientów, oczywiście medyczne CE i FDA są zatwierdzone,

FDA:

Medical CE:

Zapraszamy coraz więcej agentów i klientów do odwiedzenia nas, jesteśmy dostawcą rozwiązań kosmetycznych z 21-letnim doświadczeniem. Na początku jesteśmy tylko producentem maszyn kosmetycznych, chcemy tylko dostarczać najlepsze produkty naszym klientom i możemy dostarczyć większość certyfikacji, jeśli nasi klienci tego potrzebują. Ale teraz koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań kosmetycznych, maszynach kosmetycznych, szkoleniu maszyn, szkoleniach, produktach do pielęgnacji skóry, rozwoju salonów kosmetycznych i klinik itp., Robimy wszystko, czego potrzebują klienci.

Centrum laserowe jest trendem rozwojowym, pojedyncza laserowa maszyna kosmetyczna nie może spełnić wymagań klientów, różne lasery współpracują ze sobą mogą być bardziej skuteczne, a im lepsza naprawa pooperacyjna, klienci uważają, że warto kosztować.

Pub Czas : 2019-10-28 13:43:12 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sheldon Peng

Tel: +8613811226837

Faks: 86-10-67803842

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)