Dom Aktualności

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon

Orzecznictwo
dobra jakość Q Switched Nd Yag Laser na sprzedaż
dobra jakość Q Switched Nd Yag Laser na sprzedaż
Opinie klientów
Maszyna wyszczuplająca jest bardzo skuteczna. Szybko zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko na twarzy, ale także na ciele.

—— Andrey - Bułgaria

80ффект 808XF после первой процедуры уже заметен.

—— Александр

Dobry projekt, dobra organizacja, możliwość słuchania klienta

—— Ivan - Szwajcar

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon

Amerykański agent odwiedzający fabryki Honkon
Data: 25 października 2019 r

Amerykański agent przybył do naszej fabryki w Pekinie i fabryki Hebei, pokazaliśmy naszą produkcję i produkty naszemu klientowi, ten klient pochodzi z Ameryki, mówią po hiszpańsku, ze zdjęcia, które widać, są piękne i przystojne, a nasz uroczy kierownik rynku amerykańskiego Resun poprowadź ich do odwiedzenia nas.

Od 15 lat specjalizują się w dostarczaniu maszyn do pielęgnacji urody w Nowym Jorku i na Florydzie, ściśle przestrzegają maszyn do pielęgnacji urody, jakości, kształtu itp. Tym razem chcą odwiedzić naszą maszynę do usuwania włosów z laserową diodą 3 długości fali, maszynę do odchudzania z wałkiem + próżnia + IR + RF, są bardzo zainteresowani naszymi modelami odchudzaniaⅢ +, Supreme ICE KK,

Z ich zapytań, szkolenie i certyfikacja są bardzo ważne, zapewniamy szkolenie agentów, może być online lub offline, to znaczy, że twarzą w twarz jest w porządku, agenci mogą tu przyjechać, lub możemy pójść z agentami, aby przeszkolić personel kliniczny, możemy agenci promiss będą mogli prowadzić szkolenia dla swoich klientów, oczywiście medyczne CE i FDA są zatwierdzone,

FDA:

Medical CE:

Zapraszamy coraz więcej agentów i klientów do odwiedzenia nas, jesteśmy dostawcą rozwiązań kosmetycznych z 21-letnim doświadczeniem. Na początku jesteśmy tylko producentem maszyn kosmetycznych, chcemy tylko dostarczać najlepsze produkty naszym klientom i możemy dostarczyć większość certyfikacji, jeśli nasi klienci tego potrzebują. Ale teraz koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań kosmetycznych, maszynach kosmetycznych, szkoleniu maszyn, szkoleniach, produktach do pielęgnacji skóry, rozwoju salonów kosmetycznych i klinik itp., Robimy wszystko, czego potrzebują klienci.

Centrum laserowe jest trendem rozwojowym, pojedyncza laserowa maszyna kosmetyczna nie może spełnić wymagań klientów, różne lasery współpracują ze sobą mogą być bardziej skuteczne, a im lepsza naprawa pooperacyjna, klienci uważają, że warto kosztować.

Pub Czas : 2019-10-28 13:43:12 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sheldon Peng

Tel: +8613811226837

Faks: 86-10-67803842

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)