Dom

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

profil firmy

Beijing HONKON Technologies Co., Ltd. jest wiodącym profesjonalnym producentem sprzętu medycznego i kosmetycznego, zajmującym się badaniami, projektowaniem, produkcją, dystrybucją i serwisem w branży kosmetycznej od ponad 21 lat.

Nasze produkty obejmują analizator skóry, laser Q-Switched Nd: YAG, laserowe usuwanie owłosienia diodowe, laser frakcyjny CO2 Ultrapulse, laser frakcyjny Er: szkło Bium, sprzęt HIFU, system wyszczuplający Liposonix HIFU, serię wyszczuplającą i modelującą sylwetkę, serię kriolipolizy odchudzającej , Seria RF i E-Light (IPL), Laser diodowy 980 do zmian naczyniowych, Strumień wody i tlenu, Maszyna do pielęgnacji włosów, Maszyna do wzrostu BMI, Urządzenia do pielęgnacji twarzy z mikropęcherzykami i do użytku domowego.Większość naszych produktów została zatwierdzona przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) 9001, ISO 13485, CE93 / 42 / EWG, EMC, SFDA, TGA i FDA.

Siedziba firmy HONKON znajduje się w Pekinie w Chinach, a jej fabryka zajmuje powierzchnię 4768 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 600 pracowników.Mamy również dobrze zorganizowany i innowacyjny zespół badawczo-rozwojowy z 50 wykwalifikowanymi inżynierami, którzy zapewniają usługi OEM i ODM, szkolenia, wsparcie technologiczne i konserwację.HONKON to dobrze znana marka w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Australii.W ciągu prawie 19 lat rozwoju „HONKON” wypracował dobrą reputację i rozpoznawalność na rynkach krajowych i zagranicznych.

HONKON będzie przestrzegać wytycznych „Nauka tworzy piękno”, wzmocni badania i rozwój produktów w branży urządzeń medycznych i estetycznych, z zaangażowaniem służąc wszystkim klientom w kraju i za granicą.W ciągu następnych pięciu lat będziemy dążyć do tego, aby być pierwszorzędnym dostawcą sprzętu medycznego i kosmetycznego z ulepszonymi możliwościami samorozwoju, zaawansowaną technologią, zwiększoną produktywnością zespołu i przyspieszonym cyklem rozwoju.

 

Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W grudniu 2002 r. Grupa HONKON będzie pierwszą krajową technologią rękojeści antywibracyjnych do lasera YAG, a pierwsza firma zrobiła najlżejszy uchwyt w Chinach

W styczniu 2003 r. Pierwsza aplikacja Q-Switch grupy HONKON z laserem ND.YAG, unikała stosowania błędnego zatrucia w skrzyni rozdzielczej, które spowodowało problemy, rozpoczynając historię rewolucji innowacji technologicznych dla maszyny laserowej.

W styczniu 2003 r. Niezależny od grupy HONKON twórca najmniejszego i najlżejszego lasera na świecie do obróbki pigmentu (urządzenie laserowe fortattoo) - popularny na całym świecie Xiao Liang Fei.

W czerwcu 2003 r. Ekskluzywna technologia IPL grupy HONKON i wprowadzenie tej technologii w leczeniu, do tej pory jest to tak naprawdę tylko jeden chiński producent IPL.

W sierpniu 2003 r. Grupa HONKON - utworzyła „dział techniczny” jako pierwszy specjalnie dla klientów krajowych po sprzedaży technik operacyjnych i wskazówek firmy.

W marcu 2004 r. Grupa silnych, niezależnych badań i rozwoju HONKON Seria lekkich kosmetyków do pielęgnacji skóry „Franz”.

W sierpniu 2004 r. Wprowadzenie przez Grupę HONKON mikrobamu technologicznego z Japonii, jego zastosowanie w dziedzinie Popiersia, stworzyło precedens, rozpoczynając Ludzkiego Popiersia historią wstrząsającej ziemi rewolucji.

W styczniu 2005 r. Grupa HONKON będzie ceramiczną technologią laserową YAG o rozproszonym odbiciu, która znacznie poprawi wydajność lasera, a ogólna długość życia wzrosła o trzy do pięciu lat.

W marcu 2005 r. Grupa HONKON opracowała pierwszy na świecie wszechstronny system GMF z optyką kosmetyczną. Jednocześnie wchodzimy na rynek odchudzania, ekskluzywne badania i rozwój nowej generacji odchudzania - diety spektrum, nauki, zdrowia, przyjemności, fizjoterapii, popularnej na świecie.

W czerwcu 2006 r. Grupa HONKON opracowała nową generację technologii IPL + E i podświetliła technologię RF, całkowicie rozwiązując głębokie zmarszczki, plamy skórne, jasne kosmki i problemy z leczeniem

.

W czerwcu 2006 r. Ekskluzywna grupa HONKON wprowadziła najbardziej wyrafinowane piękno tlenowej wody na świecie, jej naukę, zdrowie, naturalny obieg, rozpoczynając rewolucję piękności zamiast tradycyjnego ręcznego piękna.

W grudniu 2006 r. Grupa uderzeniowa HONKON Group, niezależnie opracowała serię elektrycznych produktów mrożących RF, automatyczną kontrolę temperatury i wyposażonych w różne rodzaje głowic, zabezpieczenia, ochrony środowiska, szybkie, ważność przeludnionych, długotrwałych zmarszczek, specjalne działa rozpuszczony tłuszcz, łatwo przeciwstarzeniowo.

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : HONKON

Ilość pracowników : 1000~1500

Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-9,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty