Dom

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

profil firmy
Pekin HONKON Technologies Co.ltd, założony w 1998 roku, do tej pory mamy 20-letnią historię. Pierwszy laser z przełączanym Q i Yag, który służy do usuwania zmian tatuaży i pigmentów w Azji, jest badany i produkowany przez naszą firmę.
Obecnie dysponujemy ponad 150 modelami medycznego sprzętu estetycznego, który obejmuje 12 rodzajów zabiegów na skórze i 4 rodzaje pielęgnacji ciała, w tym: laser diodowy do usuwania owłosienia, laser Q-Switch i laser YAG do zmian tatuaży i pigmentów, laser frakcyjny CO2 dla blizny i odnawianie skóry, hifu do liftingu skóry itp. technologie.
Jesteśmy także największym producentem w Azji, z 3 centrami badawczo-rozwojowymi i 3 fabrykami, zatrudniającymi ponad 1000 pracowników. W Azji mamy 10 oddziałów w Beijng, Kantonie, HONGKONG, Filipinach i tak dalej.
Poza tym jesteśmy najwcześniejszą firmą, która rozpoczyna szkolenie medyczne od 2012 roku. Przeprowadziliśmy 200 sesji szkoleń z zakresu estetyki medycznej, a 20000 właścicieli salonów i klinik przeszkoliło się w naszej akademii. Ponadto powstało około 2000 najlepszych ośrodków laserowych, a 10000 stażystów zostaje profesjonalnymi terapeutami laserowymi po szkoleniu.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W grudniu 2002 r. Grupa HONKON będzie pierwszą krajową technologią rękojeści antywibracyjnych do lasera YAG, a pierwsza firma zrobiła najlżejszy uchwyt w Chinach

W styczniu 2003 r. Pierwsza aplikacja Q-Switch grupy HONKON z laserem ND.YAG, unikała stosowania błędnego zatrucia w skrzyni rozdzielczej, które spowodowało problemy, rozpoczynając historię rewolucji innowacji technologicznych dla maszyny laserowej.

W styczniu 2003 r. Niezależny od grupy HONKON twórca najmniejszego i najlżejszego lasera na świecie do obróbki pigmentu (urządzenie laserowe fortattoo) - popularny na całym świecie Xiao Liang Fei.

W czerwcu 2003 r. Ekskluzywna technologia IPL grupy HONKON i wprowadzenie tej technologii w leczeniu, do tej pory jest to tak naprawdę tylko jeden chiński producent IPL.

W sierpniu 2003 r. Grupa HONKON - utworzyła „dział techniczny” jako pierwszy specjalnie dla klientów krajowych po sprzedaży technik operacyjnych i wskazówek firmy.

W marcu 2004 r. Grupa silnych, niezależnych badań i rozwoju HONKON Seria lekkich kosmetyków do pielęgnacji skóry „Franz”.

W sierpniu 2004 r. Wprowadzenie przez Grupę HONKON mikrobamu technologicznego z Japonii, jego zastosowanie w dziedzinie Popiersia, stworzyło precedens, rozpoczynając Ludzkiego Popiersia historią wstrząsającej ziemi rewolucji.

W styczniu 2005 r. Grupa HONKON będzie ceramiczną technologią laserową YAG o rozproszonym odbiciu, która znacznie poprawi wydajność lasera, a ogólna długość życia wzrosła o trzy do pięciu lat.

W marcu 2005 r. Grupa HONKON opracowała pierwszy na świecie wszechstronny system GMF z optyką kosmetyczną. Jednocześnie wchodzimy na rynek odchudzania, ekskluzywne badania i rozwój nowej generacji odchudzania - diety spektrum, nauki, zdrowia, przyjemności, fizjoterapii, popularnej na świecie.

W czerwcu 2006 r. Grupa HONKON opracowała nową generację technologii IPL + E i podświetliła technologię RF, całkowicie rozwiązując głębokie zmarszczki, plamy skórne, jasne kosmki i problemy z leczeniem

.

W czerwcu 2006 r. Ekskluzywna grupa HONKON wprowadziła najbardziej wyrafinowane piękno tlenowej wody na świecie, jej naukę, zdrowie, naturalny obieg, rozpoczynając rewolucję piękności zamiast tradycyjnego ręcznego piękna.

W grudniu 2006 r. Grupa uderzeniowa HONKON Group, niezależnie opracowała serię elektrycznych produktów mrożących RF, automatyczną kontrolę temperatury i wyposażonych w różne rodzaje głowic, zabezpieczenia, ochrony środowiska, szybkie, ważność przeludnionych, długotrwałych zmarszczek, specjalne działa rozpuszczony tłuszcz, łatwo przeciwstarzeniowo.

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : HONKON

Ilość pracowników : 1000~1500

Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-9,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Certyfikaty